شمسا

شمسا، اولین شتابدهنده ایست که در کشور بر روی شتابدهی و شکل گیری شتابدهنده های دیگر تمرکز دارد. شمسا به عنوان هدایت گر جریان نوآوری در دانشگاه آزاد در شهرهای مختلف شتابدهنده هایی را ایجاد می نماید تا بتوانند با بسترسازی ارتباط نزدیک با صنعت قالب منطقه علاوه بر کمک به رشد اقتصادی منطقه، دانشگاه آزاد را به اولین دانشگاه کارآفرین در کشور بدل نماید.

شمسا، یک واحد جریان ساز

داشتن چنین سرمایه هایی به ویژه سرمایه انسانی موجود در دانشگاه سبب شده که حرکت به سوی مفهوم دانشگاه کارآفرین، شتاب بیشتری داشته باشد. یکی از روش های عملی که به دانشگاه ها برای ورود به عرصه کارآفرینی کمک می کند، مراکزی به عنوان شتابدهنده و یا مراکز نوآوری دانشگاهی است. شمسا حاصل چنین رویکردی به حوزه فناوری می باشد. شمسا با هدف ایجاد یک مرکز در راستای استفاده از پتانسیل های دانشگاه آزاد، شامل دانشجوها، امکانات و فرصت های موجود و تبدیل آنها به کسب و کارهای قابل توسعه در ساختار دانشگاه آزاد اسلامی، ذیل پارک علم و فناوری دانشگاه و با کمک بخش خصوصی تاسیس گردید. این مجموعه که حمایت دانشگاه آزاد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را دارد در راستای ایجاد یک جریان نوآوری به ویژه در دانشگاه آزاد چند هدف اصلی را دنبال می نماید .


  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  آدرس

  خیابان آزادی ،روبروی خیابان دکتر قریب ،برج نوآوری دکتر قریب

  تماس

  021-66939718

  ایمیل

  info@company.com